CONSILIUL ŞCOLAR AL ELEVILOR

Structura CSE 2017-2018

Preşedinte: Boros Alexandru
Vicepreşedinte: Szomyu Dora
Secretar: Fanea Patricia

Directori de Departamente:
  Departament mobilitate, formare şi informare: Tartiu Beatriz
  Avocatul elevului: Pop Nicoleta
  Concursuri şcolare şi extraşcolare: Alec Mihai
  Tineret şi sport: Silaghi Luca
  Cultură şi educaţie: Pop Vanessa

CICLUL PRIMAR

Învăţătoare: Madarasan PetrutaPregatitoare

1. BODAN DAVID
2. BORICEAN ALESIA
3. BRETAN CRINA
4. CHELMU STEFANIA
5. CIREAP RARES
6. MEDISAN DARIUS
7. MESZAROS EVELIN
8. MOGOREANU CRISTIAN
9. MORAR DARIA
10. NAGY IZABELA
11. PAP ALEX
12. PINCOVAI ALEXANDRU
13. PISCORAN ABIGEL
14. POP ANGELO

15. POP MARIA
16. PRISECARU DRAGOS
17. PRODAN ALESIA
18. STOICA ANAMARIA
19. SZABO ANABEL
20. TELEANU PAUL
21. UGLAI STEFANIA
22. UNGUR EMANUEL

Învăţătoare: Andreica ElenaClasa I

1. ARDELEAN ADRIAN
2. BODAN FABIANA
3. BURA GABRIELA
4. CZMOR NICOLETA
5. DAVID EDUARD
6. GORCSI SORIN
7. GREBUR KEVIN
8. HUTTON PATRIC
9. KADAR VALENTIN
10. KOVACS DARIA
11. MALCSANOV VIVIEN
12. MEZEI RAUL
13. NEGRU DENISA
14. POP LUCAS

15. ROSCAU ALESIA
16. SABAU LUCA
17. SPASIUC MARIUS
18. STOICA IOANA
19. SZABO VANESZA
20. SZIGYARTO SZABOLCS
21. TATAR LUCA
22. TIMP SEBASTIAN
23. TOCACI IASMINA
24. TOROK SEBASTIAN
25. TULBURE COSMINA
26. VARGA ALEX
27. VARGA MARIA

Învăţătoare: Budurlean LilianaClasa II-a
Clasa II-a

1. BANC DENIS IOAN
2. BARBUS DENIS
3. BLIDERAN GABRIELA STEFANIA
4. BOJOR ALEX CLAUDIU
5. BORICEAN PETRU
6. BOZINTAN AMALIA TEODORA
7. BURJAN LUCA FLORIN
8. CORODAN ALEXIA MARIA
9. DARABANT KEVIN
10. FEHER LASZLO
11. FERENCZI MAYA
12. GHEORGHE VANESA
13. HAJDU ARNOLD
14. LAZA NICOLETA
15. LAZAR OANA
16. MATEI PATRICIA

17. MORAR GIULIA
18. MOS CASIAN
19. MURVAI LUCA
20. NOGRADI SZINTIA
21. PINCOVAI ANDREI
22. SERES MARK
23. SILAGHI RAUL
24. SOCACI BIANA IOANA
25. SVEGLER BIANCA
26. UGLAI CRISTIAN
27. UTCZA ESZTERA
28. VARGA IOSIF ROBERT
29. VEGH VANESA
30. ZAHA ALEXANDRU ANDREI
31. ZAMFIR LUCA

Învăţătoare: Filip RamonaClasa III-a

1. Ardelean Andrei
2. Berdar Cristian
3. Boros Andrea
4. Costin Paul
5. Botos Denisa
6. Darle Alexandru
7. Domokos Diana
8. Csepregi Sofia
9. Dumitrean Adrian
10. Erdei Andrea
11. Fastancz Hannelore
12. Fastancz Henrietta
13. Goja Nicolas
14. Harkai Stefania

15. Iuta Ionut
16. Iuta Ionut
17. Jakab Andrea
17. Makave Denisa
18. Mali Andrei
19. Mogoreanu Bogdan
20. Muth Ilie
21. Necsa Dariana
22. Pintea Sorana
23. Pop George
24. Prada Bence
25. Racz Abel
26. Suceveanu Darius
27. Sandor Roxana
28. Vasile Denis
29. Varga Sebastian
30. Zaha Selina
31. Zetea Rafael

Învăţătoare: Piscoran MariaClasa IV-a
Clasa IV-a

1. ALEXAN LUCA
2. ANTONESCU ADELINA
3. BAN DOROTEA
4. BODAN DANIEL
5. BOROS MATEI
6. BOZINTAN ALEXANDRA
7. DANCIUT LETICIA
8. DOMOKOS STEFANIA
9. FERENCZI ANASTASIA
10. GARDOS ANAMARIA
11. GRUMICI CRISTIAN
12. IMRE TIMEA
13. KADAR ALEXANDRA

14. MOTOZ SABRINA
15. NEAMT NICOLA
16. OLTEANU MATEI
17. OPRE MATEI
18. PRISECARU LAVINIA
19. SILAGHI GABRIEL
20. TODOR ELISA

CICLUL GIMNAZIAL

Diriginte: Petric MirceaClasa a V-a

1. BRADEANU RADU
2. CHERESTAN CARINA
3. CIOCAN MARIAN
4. DARBAN DAVID
5. DONCA MARIA
6. FODOR ALEX
7. GORCSI MONICA
8. HALAREVICZ DOMINIC
9. HARKAI CRISTIAN
10. IJAC TUDOR
11. MATEI ANDREA
12. MEZEI DENISA
13. MURESAN LAURENTIU
14. NAGY LEVENTE

15. PAL ALEXANDRU
16. POCSI MARIA
17. POP DENIS
18. SABOU MARIA
19. SORIAN CAROLINA
20. TATAR CARINA
21. TURDEAN CARINA
22. VALEAN OCTAVIAN
23. VARGA DENIS

Diriginte: Risco EmiliaClasa a VI-a A
Clasa a VI-a A

1. BAN CASIAN
2. BOGE ANASTAZIA
3. CIOBAN DENISA
4. CIUL ADELA
5. CRISTEA ANTONIA
6. DIRLE MIHAITA
7. GARDOS NARCISA
8. HAIDU AMANDA
9. HUTON SEBASTIAN
10. JAGER RICHARD
11. KOVACS DENISA
12. LEAHU ANDREI
13. MICLE ALIN
14. MODOC RAUL

15. MOS CARMINA SABINA
16. OROS SABRINA
17. POP
18. RACZ DENISA
19. ROATIS AXEL
20. VINTILA ANDRA

Diriginte: Bota ValentinaClasa a VI-a B

1. BALAZS PATRIK
2. BODAN DANIELE
3. BOZINTAN BIANCA
4. BURIAN TIMEA
5. FLOREA LORAND
6. GHEORGHE MARIA
7. GOZSA NATALIA
8. GRUMICI LAVINIA
9. HAMZA CATALIN
10. LIBOTEAN ANTONIA
11. MANYA MANUEL
12. OROSZ LARISA

13. PETROVITA ALEXANDRU
14. POP CRISTIAN
15. SILAGHI BIANCA DENISZA
16. SIMA CATALIN
17. STOICA IANCU
18. UGLAI CATALIN
19. VARIU CARINA

Diriginte: Botis LoredanaClasa a VII-a
Clasa a VII-a

1. BALOG RAFAEL
2. BUD CARINA
3. BUDAI PAUL
4. CORODI ANDREA
5. CZIER KEVIN
6. CZINKA SILVIA IULIA
7. DURKOVICS REBECA
8. FOLDI TAMAS
9. JARTO ROLAND
10. LEAHU HENRIETTA
11. LIHET VLAD
12. MAGOS ROBERT
13. MARGEAN CATALIN

14. MARTIN ALESSIA
15. NAGY ALEX
16. ONUTAN DANIA
17. POP GABRIEL
18. POPOVICI CARLA
19. SMELA LORENA
20. SZILAGHI ANDOR
21. TAVARES CIONTOS CARINA
22. TUDOR PAULA
23. UGLAI ALEXANDRU
24. VARIU RAIMOND

Diriginte: Nemet CristianClasa a VIII-a
Clasa a VIII-a

1. BOJOR FLORIN
2. DOBRAY GERGO
3. ERDOS MAYA
4. FABIAN PAUL
5. GEIGER ADRIAN
6. GROZA ANDREI
7. ILUT ALEXANDRA
8. KARPINSCHI ANTONIA
9. KULCSAR PETER
10. MAIORCSAK CRISTINA
11. MARINESCU ANDREI

12. NEAMT DENISA
13. OROS DUMITRU
14. PATRAUS DENISA
15. PUT VANESA
16. STIRBU RAZVAN
17. SUCEVEANU RAUL
18. TATAR ADRIAN
19. URDA DENIS
20. VEISZ CRISTINA

CICLUL LICEAL

Diriginte: Varga OvidiuClasa a IX-a A

1. AVRAM ALEXANDRU NICOLAE
2. BABTAN ALEXANDRU
3. BUIE RAUL CRISTIAN
4. BURA SERGIU
5. CHERESTAN PATRIC
6. CIMPAN MADALINA
7. CORODAN DENISA
8. FERENCZI LUCA
9. GAVRIL CRISTIAN
10. HAMZA IONUT
11. HOSU ALEXANDRU
12. MAXIN COSMIN
13. MOROZ MADALINA

14. MURVAI ALEXANDRU
15. PAUL CLAUDIU
16. SESCU DANIEL
17. SIMA FLAVIAN
18. STEFAN DARIA
19. TUTURAS CARINA
20. VARGA ADRIAN
21. VARGA SAMUEL
22. VASS DAVID
23. VEZENTAN CRISTIAN

Diriginte: Bizau AlinaClasa a IX-a B

1. BACSO LUCA
2. BERINDE LORENZO
3. BOLOCAN ALEXANDRU
4. BOR DENISA
5. BOROS PAUL
6. BOROS RALUCA
7. BOSOSCHI PATRICIO
8. FESTEU KIRA DIANA
9. FLAMA IOANA
10. HAIDU DORIN
11. IMRE DENISA
12. MARCHIS LIDIA
13. MERESCA IANUS
14. MOLNAR NICOLAE

15. MONE RAZVAN
16. NAP LAVINIA
17. OFRIM GABRIEL
18. PAUL DORINA
19. PINTEA DENISA
20. POP IONUT
21. POP VANESA
22. SABAU MARCO
23. SILAGHI LUCA
24. SIMA ALEX
25. SIPOS MARCUS
26. STET MILANA
27. VEZENTAN ANDREA

Diriginte: Veres LilianaClasa a IX-a C

1. BOLOS BERNADETT
2. CAMPAN MADALINA
3. CIUL DIANA
4. DARABAN DENISA
5. FECHETE LORENA ALINA
6. FECHETE SONIA SORINA
7. GROSOS ALEXANDRA
8. HOSSZU VASILE CRISTIAN
9. KOTO RALUCA
10. LENGHEL ALEXANDRA

11. MARESANU TEODORA
12. PAPAI NORBERT
13. PUSCAS NOEMI
14. SUCIU NICOLETA
15. SZUCS LIDIA
16. TARTIU MARIA
17. VARIU ANDRADA
18. VIRLICI ANDRADA
19. VOISAN ROXANA

Diriginte: Vraja AlinClasa a X-a A

1. ALEC MIHAI
2. BLAGA DOMUT MARIA AURORA
3. BOTA RAZVAN
4. CADAR RAUL
5. CRACIUN SONIA
6. DARABAN VASILE
7. HENGELI IZABELA
8. IAGER ALEXANDRA
9. KOVARI DANIEL
10. MURESAN MIHAELA
11. NICOARA GRIGORE
12. ONIGA PAUL
13. PETRESENIUC ALIN

14. POP ADRIAN
15. POP IOAN
16. POP RADU
17. PUT GABRIEL
18. SIMA ORLANDO
19. STER NICOLAE
20. SURANYI ROLAND
21. VARGA CRISTIAN
22. VEIS BEATA
23. VEISZ SILVIA
24. VRAJA ALEXANDRU

Diriginte: Soponar CristianClasa a X-a B

1. ARDELEAN RAUL
2. ARDELEAN TUDOR
3. BERES BEATRIX
4. BLAGA DENISA
5. BLIDERAN CASIANA
6. COSTIN LAURENTIU
7. DOBRAS GABRIEL
8. FLAMA ADELINA
9. GLODEAN OANA
10. HEITEI ALEXANDRU IONUT
11. HEITEI DENIS FLORIN
12. HOROTAN PATRIC
13. ISTRATI ARINA
14. JAKAB DENISA

15. MIHAILA LARISA
16. PAUNESCU ANDREI
17. PITIS STEFANIA
18. POMIAN PATRIC
19. POP RALUCA
20. RAT FLORIN
21. SEGHEDIN ARMAND
22. STEMACH DAVID
23. TOMA PATRICIA
24. ULICI RAHELA
25. VASALIE ALIN
26. HOSU VLAD
27. RADU GEORGE SERBAN
28. ZIMA MARIAN

Diriginte: Leiti IoanaClasa a X-a C

1. BISI CASANDRA
2. BRII BIANCA DARIA
3. BUZGĂU MARCELA CRISTINA
4. DRAGOS CARINA DENISA
5. FEDOR FLOAREA
6. GHERMAN LARISA GIULIA
7. GHIURCAN DENISA MARIA
8. ILES ANNA MARIA
9. KADAR ANNA MARIA
10. KUDELKA ANDREA CARINA
11. LUP CARLA
12. MUREȘAN MĂDĂLINA DAIANA
13. NEAMT NARCISA MARIA
14. NEMET MARIA DANIELA

15. NICOARĂ DENISA DANIELA
16. OZSVATH MELISZA TATIANA
17. SZOMESAN ADRIAN
18. SZOMJU DORA
19. TIPLEA EMANUELA FLORENTINA
20. TURA DENISA MARIA
21. VANCEA IOANA

Diriginte: Tegher GinaClasa a XI-a A
Clasa a XI-a A

1. ARDELEAN AMALIA
2. CHIFOR ROMINA
3. CINTALAN FLORIN ALIN
4. CONT CLAUDIU ALIN
5. COSMA CATALIN
6. COT GRATIAN ADRIAN
7. DINDELEGAN VASILE MARIAN
8. GHERMAN VANESA DENISA
9. GORBE RAJMOND
10. HOTCA RAZVAN
11. JURGI CATALIN
12. KASA EUGEN
13. KIRALY DANIEL MARIAN
14. MOCAR VASILE

15. MOLDOVAN LAURENTIU
16. NEGREAN RAUL GEORGEL
17. POP MARIA
18. PORUMB HORATIU MIHAI
19. SIMA ANDREI PETRE
20. SIPOS IOANA STEFANIA
21. SAS EDUARD
22. VERES ADRIAN ROMEO

Diriginte: Petrovai BogdanClasa a XI-a B
Clasa a XI-a B

1. BAUER TEODORA MARIA
2. BLAGA FLORIN DANIEL
3. BOROS ALEX IOAN
4. BUDAI IONUT VASILE
5. CHIMIVES GEORGE
6. COCIORVA ANDREI
7. COVACI DAN DEMIRGIAN
8. COZA CATALIN ADRIAN
9. GECSE CRISTIAN
10. GERGELY MELINDA
11. JURJEA ANDREEA
12. LIBOTEAN ALEXANDRU
13. MOTOZ CARINA DENISA
14. NYIRI SZABOLCS

15. OSAN IONELA ALEXANDRA
16. PODINA LARISA
17. POP ANDREI IULIAN
18. POP DANIEL IOAN
19. POP DARIUS RAUL
20. POP STEVEN
21. RACOSI ANDRAS SZABOLCS
22. RACZ DAVID ZSOLT
23. SANDULESCU ANDINO
24. SINKO ADELA
25. TINCA ROXANA
26. SZEKELY ARIANA
27. VERES VIKTORIA JULIA

Diriginte: Rosian AncaClasa a XI-a C
Clasa a XI-a C

1. BADALEA GEORGIANA
2. BAGI CARINA
3. BARBUS GABRIELA
4. BODAN FABIO
5. BUMBAR MADALIN
6. CIORBA ALINA
7. CIORCAS MADALINA
8. COCEAN ANGELO
9. CORODI DENISA
10. CSATLOS IZABELA
11. FANEA PATRICIA
12. FEDORCA IOANA
13. FERNEA OANA

14. HORVAY ALFRED
15. MUNTEANU LACRIMIOARA
16. NEAMT PAULA
17. NITA NICOLETA
18. ONUTAN DIANA
19. PAUL MINODORA
20. PINTEA ALEXANDRA
21. POP NICOLETA
22. SANTAI ANDRADA
23. STEF MONICA

Diriginte: Sabau CristianClasa a XII-a A
Clasa a XII-a A

1. ANDRECA GRATIAN
2. ARMAS DIANA
3. BAITAN ALEXANDRU
4. BATARCEAN CATALIN
5. BENTEA VLAD
6. BONEA RAUL
7. BORZA VLAD
8. BUDA SERGIU
9. BUDIJA GRATIAN
10. HARKAI DANIEL
11. KARABINOS VLAD
12. MADAI MARIA
13. MOLNAR GABRIEL
14. MORAR DANIEL

15. NEAMT GRATIAN
16. NICOARA MARIAN
17. OROSZ ANAMARIA
18. PALESNIC MARIANA
19. POP CATALIN
20. POP MARIAN
21. POP NATALIA
22. ROMAN IOANA
23. SIMUT GAVRIL
24. SOCI CRISTIAN
25. TATAR ALEXANDRA
26. TINEGHE DENISA
27. TOCACIU IONUT
28. UTAN PAULA

Diriginte: Groza FlorinClasa a XII-a B
Clasa a XII-a B

1. MAKAVE STELIAN
2. ILONA NICOLETA
3. MARGEAN CORINA
4. MADAI MARIA
5. COARDOS RALUCA
6. ROGOZ MARIAN
7. FESZER ANDREEA
8. BOSCA ALEXANDRU
9. ONIGA VASILE
10. BOKOR AKOS
11. MANEA GABRIEL
12. TEODORESCU TUDOR
13. POP ANITA
14. CONDOR SEBASTIAN

15. POP GEORGE
16. POP GABRIEL
17. MIRCEA GRATIAN
18. FLONTAS RAUL
19. TRIF AMALIA
20. ENE DIANA
21. STAN ANDREA
22. MARIAS IOANA
23. VARGA DIANA
24. DAVID GEORGIANA
25. OLAH MELISANDRA
26. LUTAS VALENTIN
27. SPIN NICHOLAS
28. BOHONI DIANA